31.01.2015

30 січня відбулася робоча зустріч члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Андрія Геруса з представниками проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо складання робочого плану на 2015 рік з виконання заходів в рамках реалізації технічної допомоги за проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Зокрема, було обговорено такі питання:

- впровадження кращих міжнародних практик в діяльності Комісії та підвищення її інституційного потенціалу;

- підвищення незалежності регулятора та прозорості його роботи;

- удосконалення системи тарифного регулювання комунальних послуг, зокрема, на принципах стимулюючого регулювання;

- створення системи бенчмаркінгу для проведення комплексного аналізу даних ліцензіатів НКРЕКП у сфері комунальних послуг;

- впровадження системи моніторингу та контролю якості комунальних послуг і вдосконалення інструментарію для збору інформації про споживання та задоволеність якістю комунальних послуг.

Також було розглянуто питання щодо деталізації та визначення графіку надання проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» підтримки Комісії у розбудові її потенціалу та проведенні тренінгів для ліцензіатів НКРЕКП.

Підводячи підсумки зустрічі Андрій Герус підкреслив, що Комісія зацікавлена у співпраці та обміні досвідом з міжнародними організаціями, і буде вдячна за надану допомогу.