31.01.2015

Мінсоцполітики інформує, що на сьогодні департаментами соціального захисту населення облдержадміністрацій проводиться робота з організації конкурсних торгів на закупівлю послуг з безплатного харчування потерпілих дітей у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.

Дітям, які не забезпечені харчуванням у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, буде здійснено виплату щомісячної грошової компенсації у розмірах, встановлених постановою Кабінету Міністрів від 8 лютого 1997 року № 155 „Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи”: у віці від 6 до 10 років – 180 грн., від 11 до 14 років – 185 грн., від 15 до 18 років – 190 грн. на місяць, пропорційно навчальним дням.

Для отримання грошової компенсації батькам потерпілих дітей необхідно звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій (за місцем реєстрації) із відповідною заявою та довідкою з навчального закладу про відсутність харчування у навчальному закладі.

Наразі департаментам соціального захисту населення облдержадміністрацій дано відповідне доручення про необхідність спрощення порядку подання батьками документів для нарахування та проведення виплат грошових компенсацій.

Наголошуємо, що за січень 2015 року нарахування та виплати грошових компенсацій будуть здійснюватись органами соціального захисту (за місцем реєстрації) у лютому поточного року. Для своєчасного їх отримання просимо батьків не зволікати з поданням документів.