31.01.2015

У Луганській області необхідно якнайшвидше вжити заходів для забезпечення населення регіону високоспеціалізованою медичною допомогою, незважаючи на те, що 75 закладів охорони здоров’я з 88 - обласний перинатальний центр, центр гемодіалізу, обласний кардіодиспансер, обласний онкодиспансер, та інші залишилась на території контрольованої незаконними озброєними формуваннями. Про це сьогодні сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, перебуваючи з робочим візитом у Луганській області.

Він відвідав лікарню у Сєвєродонецьку, на базі якої формують повноцінну Луганську обласну клінічну лікарню (ЛОКЛ).

«На території Луганської області, підконтрольній українській владі, сьогодні не має жодного провідного обласного лікувального закладу, який надає третій рівень медичної допомоги. Через це населення вимушене виїжджати для отримання високоспеціалізованої медичної допомоги до інших областей України. Питання необхідно вирішувати терміново, адже йдеться про здоров’я наших людей», - сказав Геннадій Зубко.

Керівництво області поінформувало, що на сьогодні укладено договори оренди на розміщення відділень ЛОКЛ у лікарні Сєвєродонецька.

Віце-прем’єр-міністр доручив місцевій владі якнайшвидше відновити роботи провідних закладів обласного рівня на майновій базі міських лікарень Сєвєродонецька та інших міст регіону, підконтрольних українській владі та запевнив, що зі свого боку Уряд всебічно сприятиме у реалізації  цього завдання.