31.01.2015

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус 30 січня зустрівся із грузинською делегацією, яку очолили Віце-прем’єр-міністр – Міністр енергетики Грузії Каха Каладзе, Віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки та сталого розвитку Грузії Георгій Квірікашвілі.

Айварас Абромавичус наголосив на тому, що для України дуже корисний грузинський досвід співпраці з ЄС, особливо у сфері торгівлі, а також досвід виведення країни з кризи і створення умов її динамічного розвитку.

Серед обговорених питань – розвиток туристичної галузі, де ця країна досягла значного прогресу (великий потік туристів, добре розвинена інфраструктура, налагоджене приватно-державне партнерство в цій сфері).

Під час зустрічі обговорювалася можливість активізації роботи в таких важливих напрямах як нафтогазовий і сільськогосподарський сектори, транспортна інфраструктура, удосконалення договірно-правової бази.

До складу грузинської делегації також увійшли заступник Міністра економіки Грузії Міхеіл Джанелідзе, заступник Міністра енергетики Грузії Маріам Валішвілі й Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба.

Обидві сторони відзначили, що задоволені результатами зустрічі. Наступна, дев’ята, українсько-грузинська міжурядова зустріч відбудеться в Батумі у червні.