31.01.2015

30 січня ц.р. підписано Протокол про наміри щодо співробітництва між Міністерством соціальної політики України та Координаційним офісом в Україні Турецького агентства зі співробітництва та координації при Раді Міністрів Турецької Республіки (ТІКА).

Сторони погодилися співпрацювати у рамках „Проекту надання підтримки у сферах охорони здоров’я та соціальних послуг” з метою покращення соціальної інфраструктури та надання допомоги соціальним об’єктам шляхом реалізації проектів та програм міжнародної технічної допомоги.

Деталі щодо бюджету і діяльності, яка здійснюватиметься відповідно до зазначеного Проекту у рамках окремих проектів та програм, узгоджених між сторонами, будуть вирішуватися шляхом двохсторонніх переговорів та підписання окремих договорів.

Протокол набуває чинності з дати підписання сторонами та діє протягом п’яти років. Якщо за три місяці до закінчення дії цього Протоколу жодна із сторін письмово не повідомить іншу сторону про його розірвання, термін дії Протоколу автоматично буде продовжено ще на п’ять років.

Від імені Мінсоцполітики Протокол підписав заступник Міністра з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, від ТІКА - Координатор Програми ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат.

Довідково

ТІКА є турецькою державною організацію з надання міжнародної технічної допомоги та реалізує проекти та програми на території України з 1997 року. ТІКА здійснює свою діяльність в Україні на підставі Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки про технічне і фінансове співробітництво від 14 листопада 2002 року та Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про погодження списку проектів, до яких застосовуються положення статті 2 зазначеної Угоди.