31.01.2015

29 січня 2015 року у Мінмолодьспорті відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні д-ром Крістофом Вайлем.

Міністр подякував Уряду Федеративної Республіки Німеччина в собі Посла за сприяння Україні, в тому числі шляхом надання гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури на Сході України, інших сферах.

У ході зустрічі Ігор Жданов та Крістоф Вайль обговорили питання українсько-німецького молодіжного співробітництва. Зокрема, йшлося про необхідність активізації роботи щодо укладання детальної програми співробітництва у сфері молодіжної політики між профільними відомствами України та ФРН.

Міністр також наголосив на зацікавленості Міністерства у посиленні співпраці з німецькими партнерами у сферах фізичного виховання і спорту.

"Україні буде корисно вивчити досвід Німеччини щодо роботи у сфері спорту як на рівні земель, так і на загальнодержавному. Також ми із радістю приймемо експертні консультації з боку Німеччини щодо проведення реформи управління сферою спорту в Україні", - зазначив Ігор Жданов.