31.01.2015

30 січня з площі Театральної м. Вінниця було відправлено гуманітарний вантаж для потреб наших співвітчизників, які воюють та проживають на Сході України.

Один автомобіль  буде направлено в Сєвєродонецьк та три автомобілі поїдуть до батальйону «Айдар» (м. Щастя, с. Трьохізбенка, с. Половинкине).

Гуманітарна допомога відправлена транспортом, що також куплений за кошти зібрані волонтерами та небайдужими вінничанами, в тому числі тих, які знаходяться за кордоном. Варто зазначити, що чотири автомобілі, що відтепер слугуватимуть військовим також було закуплено за кошти небайдужих українців в Німеччині.

Окрім чотирьох авто, було зібрано та відправлено мікроавтобус з гуманітарною допомогою для дітей, які знаходяться в м. Сватово. Адже там зараз знаходиться багато біженців з м. Попасна та з м. Щастя.

Відправляти гуманітарний вантаж прийшли голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник, волонтер-організатор, вінничанин Андрій, бійці батальйону «Айдар», інші волонтери та небайдужі вінничани.

Як зазначив Анатолій Олійник: «Сьогоднішня акція проводиться безпосередньо волонтерами, яких в нас багато. Саме вони організували переїзд 32 діток із Луганської до нашої області, де ми забезпечили їх всім необхідним і тепер вони можуть не боятися за своє життя. Саме ці волонтери постійно їздять адресно в Луганськ, знайомі з головою облдержадміністрації Геннадієм Москалем. Вони співпрацюють напряму із ним по потребі переселення діток та інших важливих питань, а ми, в свою чергу, допомагаємо їм у вирішенні цих питань. Тому в нас сьогодні акція небайдужих вінничан, в тому числі тих, які наразі знаходяться за кордоном. Спільно зібрали кошти для того, щоб ці чотири автомобіля доправити на Схід. Обласна влада теж долучилася до цього та забезпечили щоб ці автомобілі не поїхали туди порожніми. Там і сухі борщі, і засоби гігієни, які зібрали безпосередньо апарат облдержадміністрації, медикаменти, які прийшли із за кордону безпосередньо для 59 госпіталю який знаходиться в м. Сватово».