31.01.2015

Інформація

про роботу із зверненнями громадян,

що надійшли до Кабінету Міністрів України

у 2014 році

Впродовж 2014 року до Кабінету Міністрів України надійшло 26 908 індивідуальних та колективних звернень від 191 522 громадян з усіх регіонів України та з-за кордону. З них 2 921 - звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва (19,6 відсотка усіх звернень), Київської (7,6 відсотка) та Харківської (6,5 відсотка) областей. Найменше – з м. Севастополя (0,1 відсотка), Автономної Республіки Крим (0,9 відсотка)  та Волинської області (1.2 відсотка).

Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр – міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, були:

· забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (зокрема, щодо діяльності органів внутрішніх справ) – 27,5 відсотка від усіх звернень;

· соціального захисту (переважно звернення з вимогами проведення перерахунку пенсії) – 16,3 відсотка;

· діяльності центральних органів виконавчої влади (переважно відгуки щодо суспільно-політичних подій в країні)– 10,8 відсотка;

· фінансової, податкової, митної політики (щодо повернення коштів з банківських установ та кредитних спілок, механізму виплати знецінених заощаджень часів СРСР) – 6,6 відсотка;

· комунального господарства (щодо вартості та якості житлово-комунальних послуг) – 5,6 відсотка.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.  № 924 «Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України»  проводилась робота щодо організації особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України відповідно до затвердженого графіка. Відбулися  98 прийомів громадян, під час яких звернулось 1 693 особи. За усіма зверненнями громадян надавалися доручення відповідним центральним та місцевим органам виконавчої влади для їх розгляду в установленому порядку.

Відповідно до графіка, затвердженого Прем’єр-міністром України, проводилась пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю членів Уряду, керівників інших центральних органів виконавчої влади. Відбулися 92 заходи, під час яких громадянам було надано необхідні відповіді та роз’яснення, вжито відповідних заходів реагування.

За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої вади, до органів виконавчої влади разом надійшло 579 361 звернення від 1 521 501 громадян.

Управління роботи із зверненнями громадян

Секретаріату Кабінету Міністрів України