01.02.2015

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

упродовж доби з боку терористів продовжувалися обстріли та напади на підрозділи Державної прикордонної служби України.

Так учора впродовж дня прикордонники та військовослужбовці Збройних Сил України, які спільно несуть службу на лінії розмежування в районі н. п. Фащівка періодично обстрілювалися з мінометів. Близько 12-ї години до масованого обстрілу терористи залучили танк який, обстрілюючи блокпост, намагався якомога ближче підійти до наших позицій. У відповідь українські військові відкрили вогонь та запросили підтримки артилерії. У результаті протистояння бойова машина противника почала відступати і, не впоравшись з керуванням, потрапила у протитанковий рів. Екіпаж танку українські військові взяли в полон. Внаслідок обстрілів один прикордонник отримав поранення.

Також з 11.30 до 15.30 та з 16.20 до 18.00 неподалік н. п. Гнутове (Донецька обл.) з «Градів» обстрілювалися позиції українських військових. У зв’язку з частими обстрілами пропуск транспортних засобів на ділянці був припинений.