01.02.2015

Територіальні органи земельних ресурсів Київської області задовольнили клопотання членів 6 родин, котрі втратили близьких під час подій на Майдані, на отримання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Київській області.

Наразі фахівці усіляко допомагають сім’ям загиблих Героїв Небесної Сотні швидко та без зайвих клопотів отримати земельні ділянки.

Як повідомляє землевпорядна служба, дозволи на розроблення проектів землеустрою отримали родини загиблих героїв: Андрія Саєнка із м. Фастова – щодо відведення земельних ділянок площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у м. Фастові; чотирьох ділянок площею 2 га для ведення особистого селянського господарства та 0,12 га для ведення індивідуального садівництва; дружина Володимира Чаплінського з Обухова та батько Ігоря Пехенька з Вишгорода – по 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; дідусь Олексія Бачинського з с. Гатне – 0,12 га для ведення індивідуального садівництва; батько Владислава Зубенка з Харкова – 2 га для ведення особистого селянського господарства.

«Від нас пішли найкращі, ті, для кого справедливість, гідність, свобода були не просто словами. Хочу наголосити, щоб родини героїв Небесної Сотні зверталися до наших територіальних органів. На місцях їм допоможуть швидко оформити клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, підготувати усі необхідні документи для отримання земельної ділянки», – підкреслив в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Київській області Андрій Мальований.