01.02.2015

У рамках робочого візиту на Львівщину Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі оглянув заклади охорони здоров’я Львова.

Під час перебування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону Міністр ознайомився з роботою хірургічного та реанімаційного відділень, поспілкувався з персоналом лікарні, відвідав поранених українських військових, яким побажав якнайшвидшого одужання.

За словами начальника медичного центру Івана Гайди, нині в закладі на лікуванні перебувають майже 100 учасників антитерористичної операції, а за весь час її проведення Центр прийняв 1200 військовослужбовців. У госпіталі розташована не лише клінічна база, тут захисники Вітчизни також проходять реабілітацію.

Ознайомлюючись із роботою Львівського регіонального лікувально-діагностичного онкологічного центру, Олександр Квіташвілі відвідав виставку медичної техніки, що виробляється львівським підприємством «Електрон». Серед асортименту виробів не лише кардіомонітори, електрокардіографи, а й медичний санітарний транспорт, який виробники здатні поставляти для потреб цивільної та військової медицини.

Під час робочої поїздки на Львівщину Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі спільно з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою ознайомилися з роботою міського клінічного пологового будинку №1 м. Львова та відвідали недобудовані корпуси Львівського перинатального центру.

За результатами огляду «довгобуду» Олександр Квіташвілі зазначив, що МОЗ України спільно із місцевою владою буде шукати можливі шляхи фінансування добудови перинатального центру, адже мешканцям Львівщини такий тип високоспеціалізованої медичної допомоги вкрай необхідний.