03.02.2015

Із 31 січня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України № 13 від 26.01.2015 «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». Текст наказу опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 18 за 31 січня.

Відповідно до наказу Мінінфраструктури тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України (внутрішнє, експортне, імпортне сполучення) проіндексовано на 30%, крім вугілля. Тарифи на перевезення вугілля – на 10%, які у квітні буде проіндексовано ще на 18,2%.

Проведення індексації тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом необхідне для часткової стабілізації фінансового стану галузі, у тому числі – для підтримання в робочому стані рухомого складу і забезпечення безпеки руху, що потребує значних витрат.

Тарифи переглянуто, зокрема, через стрімке зростання ринкових цін та несвоєчасне підвищення тарифів на перевезення, падіння обсягів перевезень, необхідність відновлювати пошкоджені внаслідок бойових дій об’єкти інфраструктури залізничного транспорту. Так, за попередніми підрахунками, на сході країни пошкоджено більше 1,4 тис. об’єктів залізничної інфраструктури, на відновлення яких необхідно понад 830 млн. грн.

У 2014 році зросли ціни на продукцію, що закуповується для потреб залізниці, а саме: дизельне паливо – на 73%, природний газ – на 34%, електроенергію – на 16,8%, стрілочні переводи – 21,5%, рейки – 10% тощо.

Залізничний транспорт також несе значне соціальне навантаження через здійснення приміських та внутрішніх пасажирських перевезень за тарифами нижче економічно обґрунтованого рівня, а також перевезень пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України.

Також на залізницях прогресує тенденція до фізичного зносу основних виробничих фондів, особливо рухомого складу, що становить майже 90%. Щорічна потреба в капітальних вкладеннях складає понад 32 млрд. грн., у т.ч. на оновлення та модернізацію рухомого складу – майже 19 млрд. грн., або 58%, для пасажирського господарства – понад 4 млрд. грн.

З метою подолання ситуації залізнична галузь вживає всі можливі заходи щодо економічного та раціонального використання коштів. Першочергово забезпечується своєчасна виплата заробітної плати, здійснюються розрахунки з бюджетом, оплата за електроенергію та паливо, розрахунки за фінансовими договорами.

Важливо також, що підвищення тарифів на вантажні перевезення дозволить збільшити відрахування до державного бюджету та цільових фондів.