05.02.2015

3 лютого за ініціативи Управління туризму Київської міської державної адміністрації, Консорціуму «Київ Туристичний» та Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» відбулася презентація Довідника ділової привабливості Києва.

У заході взяли участь міжнародні організації, туристичні оператори, готелі міста, івент-компанії, ресторатори та інші представники туристичного бізнесу столиці.

Під час презентації Управління туризму підвело підсумки проведення новорічно-різдвяної промо-кампанії «Дива починаються в м. Києві», яка проходила з 1 грудня 2014 року до 31 січня 2015 року. Акція була спрямована на стимулювання та розвиток саме внутрішнього туризму, який є надзвичайно перспективним в усіх країнах Європи. Планується, що акції з промоції туристичного потенціалу столиці та бренду Києва стануть регулярними і проходитимуть декілька разів на рік.

Начальник Управління туризму Тетяна Слишик розповіла про План дій 2015+, який було розроблено Управлінням туризму у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва. Вона зазначила, що План дій щодо стратегічних напрямків розвитку туристичного маркетингу м. Києва до 2025 року – це запрошення до діалогу та шлях до спільного формування майбутнього туристичної індустрії. Це робота в одному напрямку та ефективна взаємодія.

Крім того, у рамках заходу відбулася презентація концепції проведення соціологічного дослідження туристичних потоків столиці, які мають на меті вивчити потік туристів до столиці та попит на туристичні послуги.

Так, перше соціологічне дослідження буде проведено вже весною поточного року. Зазначимо, концепцію розроблено Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) і буде реалізовано спільно з Управлінням туризму та Київським університетом туризму, економіки та права.