05.02.2015

У Дніпропетровському військовому госпіталі поранені військові отримують весь спектр необхідної хірургічної допомоги, різнопланове медикаментозне, фізіотерапевтичне, відновлювальне та реабілітаційне лікування.

Як розповів провідний хірург військового госпіталю підполковник медичної служби Євген Герасименко, військові хірурги й інші лікарі установи практично цілодобово знаходяться на своїх робочих місцях. Вони докладають максимум зусиль для надання кваліфікованої допомоги пораненим в боях військовослужбовцям.

«За час проведення антитерористичної операції медичний персонал госпіталю майже щодня приймає на лікування військовослужбовців-учасників АТО. Дефектів надання медичної допомоги не було. На сьогодні, ми не втратили жодного пацієнта, – зазначив підполковник медичної служби Євген Герасименко. – Це все досягнуто завдяки групам швидкого реагування, мобільним госпіталям, працівникам аеропорту, співробітникам медичної служби аеропорту, завдяки роботі лікарень нашого міста і військового госпіталю, а також небайдужим громадянам», – наголосив військовий лікар.

За його словами, персонал військової медичної установи ставиться до пацієнтів з великою турботою та повагою.

«Військові хірурги, фахівці інших спеціальностей, медичні та операційні сестри щодня віддають свої сили, знання та досвід заради найшвидшого одужання наших захисників Вітчизни», – сказав офіцер.

Начальник хірургічного відділення військового госпіталю подякував волонтерам та небайдужим громадянам за надання безцінної моральної підтримки та всебічної благодійної допомоги пораненим військовим.

Варто зазначити, що з часу проведення антитерористичної операції Дніпропетровський військовий госпіталь є основним центром надання екстреної медичної допомоги пораненим військовослужбовцям, яких евакуювали із зони бойових дій. Після надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги для подальшого лікування поранених перевозять до інших військових госпіталів та медичних установ нашої країни.