05.02.2015

Для оздоровлення дітей пільгових категорій  у 2015 році в бюджеті Львівської області передбачено 5 млн. 840 тисяч гривень. За ці кошти  заплановано оздоровити  2200 дітей пільгових категорій.

Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Соболь під час громадського обговорення щодо використання коштів на закупівлю послуг з відпочинку та оздоровлення дітей.

Присутні представники громадських організацій запропонували закуповувати путівки до дитячих закладів санаторного типу терміном на 21 день, а до закладів оздоровлення та відпочинку – на 14 днів.

Окрім цього, громадськістю подано пропозиції здійснити закупівлю з послуг оздоровлення та відпочинку дітей в закладах Львівської області, які розташовані на території області та мають власні відпочинкові та оздоровчі комплекси на березі Чорного моря. Також було вирішено  кошти обласного бюджету розділити і провести 2 види держзакупівель: для дітей з багатодітних сімей та для дітей інших пільгових категорій.