05.02.2015

У середу, 4 лютого 2015 року, о 16.00 год. в ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16) в рамках Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак відбудеться прес-конференція, під час якої буде підбито підсумки соціальної ініціативи «Samsung. Надія для дітей».

Проект «Samsung. Надія для дітей» реалізується компанією «Samsung Electronics Україна» за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, аби привернути увагу громадськості до проблеми дитячої онкології та донести важливість діагностики раку на ранніх стадіях захворювання.

На заході буде оголошено результати соціальної ініціативи «Samsung. Надія для дітей» та передано мобільні УЗД-сканери для дитячих онкологічних відділень регіональних лікарень.

У прес-конференції візьмуть участь:

· Альона Терещенко – заступник Міністра охорони здоров’я України;

· Джей Сунг Ю – президент компанії «Samsung Electronics Україна»;

· Аліна Носенко – президент благодійної організації «Фонд Кличків».

Акредитація за тел. +380 67 596 83 03, +380 44 221 83 81 (Ганна Кисіль) та за електронною адресою: a.kysil@klitschkofund.org

Про соціальну ініціативу «Samsung. Надія для дітей»

Соціальна ініціатива «Samsung. Надія для дітей» вже чотири роки поспіль реалізується в рамках глобальної програми Samsung Hope for Children, мета якої — привернути загальну увагу до таких галузей, як освіта і здоров'я дітей. За попередні три роки проведення ініціативи, її підтримало понад 1 млн. 450 тис. українців. Це дозволило зібрати понад 4 млн. грн. на закупівлю сучасних комплексів медичного обладнання для онкологічних центрів по всій Україні.