06.02.2015

Триває робочий візит української делегації до Литовської Республіки. Як повідомив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко, який входить до її складу, мета заходу - - вивчення досвіду держав-членів ЄС у контексті внутрішніх трансформацій для набуття членства в Європейському Союзі.

Під час візиту української делегації до міста Вільнюса відбулося чергове засідання Українсько-Литовської комісії з питань європейської інтеграції.

Сьогодні Сергій Устименко зустрівся із заступником Міністра соціальної захисту та праці Литовської Республіки Альгірдасом Шешельгісом. Сторони обговорили  напрями міжвідомчого співробітництва у соціально–трудовій сфері у 2015 році. Крім того, литовська сторона поділилася досвідом функціонування системи надання соціальних послуг та соціального захисту на загальнодержавному та місцевому рівнях. Особливу увагу було приділено питанням внесення змін та доповнень до Договору між Україною та Литовською Республікою про соціальне забезпечення за результатами двосторонніх консультацій, які відбулися у грудні 2014 року.

Програмою візиту також передбачено відвідування заступником Міністра з питань європейської інтеграції Сергієм Устименком військового реабілітаційного центру у місті Друскінінкай, де проходять реабілітаційне лікування поранені українські військові - учасники АТО.