06.02.2015

Відбулося засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, участь у якому взяв заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич.

Захід відбувся за ініціативою Спільного представницького органу об’єднань профспілок у приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок.

На засіданні обговорювалися питання щодо делегування представників профспілок до складу Української частини Платформи громадянського суспільства України – ЄС.

Також було винесено на розгляд питання щодо участі СПО об’єднань профспілок у  проведенні Всесвітнього дня дій захисту права на страйк.

У свою чергу, Мінсоцполітики на виконання доручення Кабінету Міністрів України розглянуло викладену у листі від 22.01.2015 року за №04-18/78-СПО пропозицію Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні щодо початку колективних переговорів з укладання Генеральної угоди на новий строк на основі та відповідно спільних домовленостей, досягнутих на початку цього року.

Міністерством запропоновано найближчим часом провести тристоронні консультації представників сторін соціального діалогу щодо створення робочої комісії для ведення колективних переговорів і укладання Генеральної угоди, розроблення проекту регламенту ведення переговорів.

Основною метою проведення тристоронніх консультацій є визначення концептуальних підходів до формування змісту проекту Генеральної угоди, зокрема її структури, принципів змістовного наповнення положень, строків дії тощо.