06.02.2015

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, розпочалась підготовка мобілізованих осіб.

Близько 6 тисяч військовослужбовців з різних куточків держави протягом місяця відновлюватимуть свої спеціальні навички та вміння, які колись здобували у військових частинах, проходячи строкову службу.

Як повідомили у навчальному центрі, в Десні готуватимуть фахівців майже ста спеціальностей Сухопутних військ українського війська. Переважно це танкісти, навідники-оператори, механіки водії та ін.

Вже завтра військовослужбовці розпочнуть підготовку одразу з практики – виконуватимуть вправи стрільб з різного стрілецького озброєння та бойових машин, водитимуть танки, БМП, БРДМ та іншу броньовану та автомобільну техніку. Крім того, інструктора навчального центру посилено займатимуться з мобілізованими тактикою, інженерною та фізичною підготовкою, нагадають їм методи надання першої медичної допомоги. Також бійці вдосконалюватимуть елементи несення служби на блок-постах та опорних пунктах, спираючись на досвід військових, отриманий в антитерористичній операції.