06.02.2015

Проросійські незаконні збройні формування вже не вперше порушують Мінські домовленості, які мають діяти в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

5 лютого стався черговий резонансний випадок, який свідчить, що для представників так званих “ДНР” та “ЛНР” не існує жодних правил та обіцянок. Група військовослужбовців Збройних Сил України була направлена для перевірки контролю виконання Мінських домовленостей у район населеного пункту Широкине, що поблизу Маріуполя.

«За попереднім договором у Мінську, ця територія є підконтрольною українським силовикам. Тому встановленим чином ми здійснюємо перевірку цієї та прилеглої території на наявність проросійських терористичних формувань. Однак цього разу, увійшовши до населеного пункту, українські бійці натрапили на засідку бойовиків та були обстріляні з протитанкового озброєння та стрілецької зброї», – повідомив представник штабу сектору.

Під час нападу група українських військовослужбовців вступила у бій з противником та дала йому гідну відсіч. Однак у результаті вогневого зіткнення двоє українських військовослужбовців загинули та ще двоє отримали поранення.

Командування Збройних Сил України, штабу сектору та бойові товариші загиблих висловлюють свої співчуття батькам та близьким загиблих та сумують разом з ними.

Вічна шана героям – захисникам Батьківщини!