06.02.2015

За інформацією прес-центру антитерористичної операції, протягом ночі проросійські незаконні збройні формування 21 раз обстріляли позиції українських військ та мирні населені пункти в зоні АТО.

З реактивних систем залпового вогню терористи вели вогонь по Дебальцево, Луганському, Тоненькому, Новій Григорівці. Крім того, бандити на Луганському напрямку обстріляли Кримське, двічі Станицю Луганську, Трьохізбенку. На Донецькому напрямку злочинці гатили по Красногорівці, Тоненькому, Водяному, Каменці.

На Маріупольському напрямку вівся вогонь по Сартані. Злочинці застосовували артилерію та міномети.

У відповідь українські підрозділи нанесли артилерійські удари та змусили терористів припинити обстріли. Українські військовослужбовці наносять ураження проросійським незаконним збройним формуванням лише в разі відсутності у місці скупчення бойовиків мирних мешканців.

Найбільший натиск ворога спостерігається саме на Дебальцівському напрямку. Лише за ніч, поблизу Чернухіно та Міуса терористи двічі намагалися штурмувати позиції українських військ.

Усі атаки ворога армійські підрозділи успішно відбили, а втрати противника за добу, за попередніми даними – 190 чоловік загиблих та 7 одиниць знищеної техніки.

Ця статистика вчергове підтверджує, що людські життя для терористів не мають значення. Українські ж військові мужньо утримують визначенні позиції та у будь-якому напрямку дадуть гідну відсіч противнику.