06.02.2015

Прес-центр АТО повідомляє: з оперативних джерел стало відомо, що терористи та російські найманці, намагаючись посіяти паніку серед мирного населення Донбасу, розповсюджують інформацію про запланований ними 5-6 лютого масовий обстріл Маріуполя. З цією метою на мобільні телефони мешканців міста дзвонять бойовики так званої “ДНР” та закликають людей залишити місто. Це продумана стратегія російських “ляльководів”, мета яких – створити хаос на сході нашої країни.

Прес-центр АТО наголошує, що злочинці вкотре нагнітають обстановку. Підступні обстріли влаштовують, аби створити “криваву картинку” для російських ЗМІ, відпрацьовуючи гроші агресорів. У фіналі ж нелюди намагатимуться вкотре звинуватити українську армію. Вже традиційно для терористів, життя мирних мешканці нічого не вартує.

У свою чергу підрозділи Збройних Сил України надійно захищають місто. Наша армія знищує ворога на своїй, рідній землі. І навіть якщо ворог ховається за мирних громадян, справа честі будь-якого військового – берегти життя жінок, дітей, літніх людей, які не беруть участі у протистоянні.

Підрозділи Збройних Сил України, інших військових формувань, задіяних в АТО, готові до оборони Маріуполя!