06.02.2015

У зв’язку з погіршенням погодних умов, упродовж 5 та 6 лютого на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця та місцями налипання мокрого снігу.  Рятувальники звертаються до водіїв з проханням бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху, за можливістю не виїжджати на далекі відстані, аби не стати заручником негоди. Якщо ви потребуєте допомоги - телефонуйте до Служби порятунку «101» або до відділення міліції «102».

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до вас з проханням не ігнорувати попередження про утворення заметів на дорогах та слідкувати за прогнозами погоди. Адже ваша безпека залежить, перш за все, від вашого свідомого ставлення до власної безпеки. У разі сильних снігопадів, заметілей, утримайтесь від дальніх поїздок як громадським, так і особистим транспортом. Виходьте з будинків лише у виняткових випадках.

Служба порятунку наголошує: шановні громадяни, будьте пильними під час ожеледиці, пам’ятайте про власну безпеку. Простіше уникнути біди, аніж боротися з її наслідками.

Пам’ятайте, що ваша безпека та безпека ваших близьких залежить, у першу чергу, від вас. Не нехтуйте правилами обережності, навчайте цього своїх дітей. Тільки дотримуючись простих правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.