10.02.2015

5 лютого 2015 т.в.о. Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослав  Протас та його радник з питань забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя в Донецькій та Луганській областях Роман Родина здійснили робочу поїздку до м. Маріуполь та м. Краматорськ Донецької області.

Було доставлено гуманітарну допомогу співробітникам служби області - понад 6 т будівельних матеріалів та близько 700 кг продуктів харчування.

Водночас було оцінено стан готовності служби в м. Маріуполь до роботи в умовах надзвичайної ситуації, зокрема перевірено наявність укриття для працівників, засобів індивідуального захисту та обладнання.

Були проведені робочі наради з працівниками служби, де Святослав Протас представив нового керівника ДУ «Донецькій обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», та з Головою Донецької ОДА Олександром Кіхтенком щодо вирішення питання забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення на території області в умовах АТО та реорганізації Держсанепідслужби.