10.02.2015

Рятувальники спільно з волонтерами та за підтримки місцевої влади продовжують вивозити людей з небезпечних районів Донецької та Луганської областей. Найбільш складна ситуація наразі склалась з вивозом людей з населеного пункту Чернухіно, яке постійно перебуває під обстрілом.

Проте, дякуючи вдало проведеній операції, рятувальниками Мобільного рятувального центру ДСНС України під керівництвом Сергія Лавриненка, за два дні вдалося вивезти з Чернухіно 106 людей, з них 20 дітей.

Це стало можливим завдяки самовідданим діям рятувальникам та використанню двох броньованих «КРАЗів». За свідченням рятувальників, люди погоджувались виїхати тільки тому, що прийшли «броньовики», на звичайні автобуси люди б ні в якому разі не погодились. Для вивозу людей було зроблено декілька ходок і кожен по різному маршруту, щоб неможливо було відслідкувати та перешкодити вивозу.

За такою схемою, сьогодні, 7 лютого із смт. Чернухіно вивезли 67 людей, з них 10 дітей. За вчорашній день, 6 лютого вдалося вивезти 39 людей, з них 10 дітей.

Наразі люди перебувають на залізничному вокзалі у місті Слов’янськ, де обладнано транзитний пункт, вирішується питання щодо їх подальшого переміщення в інші регіони України.