11.02.2015

За дорученням Міністра соціальної політики Павла Розенка представники Міністерства відвідують східні регіони України з метою оперативного вирішення питань та надання допомоги особам, які змушені були покинути свої домівки.

Так, 9 лютого 2015 року заступник директора Департаменту організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики Іван Хохленков  перебував у відрядженні у м. Краматорськ. Він взяв участь у засіданні штабу спеціальної комісії з ліквідації надзвичайної ситуації у Донецькій області.

Під час наради було обговорено питання евакуації людей з Дебальцевого та Авдіївки. Загалом до Святогорська вже евакуйовано 950 осіб, з них 240 дітей.

Окрім того, сьогодні, 10 лютого 2015 року, Іван Хохленков відвідав Центр соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав «Смарагдове місто» (м. Святогірськ).

За результатами наради разом із представниками громадських та волонтерських організацій було прийнято рішення про організацію оздоровлення влітку за кордоном 450 дітей, які були евакуйовані до цього закладу.