11.02.2015

У Хмельницькій області під час конкурентної боротьби на відкритих земельних торгах ціна річної орендної плати зросла у п’ять разів у порівнянні зі стартовою ціною. Про це інформує організатор аукціону – Головне управління Держземагентства у Хмельницькій області.

Орендувати земельну ділянку сільгосппризначення державної власності загальною площею 68,93 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Ходоровецької сільської ради Кам’янець-Подільського району, виявили бажання п’ять учасників. За підсумками торгів розмір річної орендної плати зріс із 44,06 тис. грн. до 220,06 тис. грн., що становить 16% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

З переможцем торгів Головне управління Держземагентства підписало договір оренди землі терміном на 20 років.

Як повідомляє землевпорядна служба області, переможець уже сплатив річну орендну плату, яка відповідно до вимог Бюджетного кодексу надійшла на рахунок Ходоровецької сільської ради.

На сьогодні, за даними Держземагентства України, для продажу прав оренди на земельних торгах в Україні пропонується 3 851 ділянка сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 75 481,52 гектара.