11.02.2015

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та представники данського бізнесу в Україні обговорили умови роботи європейських підприємців в Україні та домовилися продовжити співпрацю для побудови відкритого агропромислового ринку.

Міністр подякував підприємцям Данії за плідну співпрацю в останні роки. Попри все Україна зберегла інвестиційну привабливість для бізнесу, про що свідчить бажання данських підприємців вкладати гроші в наш агропромисловій комплекс, додав Олексій Павленко.

Українська сторона також презентувала найбільш інвестиційно привабливі та прибуткові напрямки сільського господарства країни.

Керівництво Міністерства відповіло на чисельні запитання данських підприємців. Одне із ключових питань — створення прозорої та відкритої системи законодавчого врегулювання агропромислової сфери. Як зазначив Олексій Павленко, Міністерство проводить заходи для ліквідації зайвих державних регуляторів, зокрема, процедур сертифікації.

Владислава Рутицька, заступник Міністра із питань євроінтеграції зазначила, що Міністерство активно проводить роботу щодо гармонізації українського законодавства до норм Європейського Союзу. “Від данських підприємців ми очікуємо не тільки інвестицій, але і впровадження нових практик ведення бізнесу”. Окрім іншого, Владислава Рутицька запросила данських експертів, зокрема у сфері ветеринарії, долучитися до процесу розробки нового законодавства.