11.02.2015

11 лютого на Бортницькій станції аерації ПАТ «АК «Київводоканал» відбудеться робоча зустріч Віце-прем'єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з представниками Оціночної місії Японського агентства міжнародного співробітництва «Джайка» у рамках реалізації проекту реконструкції станції.

Початок заходу: 16 год.

Місце проведення: вул. Колекторна, 1.

В рамках заходу передбачено брифінг для ЗМІ.

Акредитація ЗМІ обов’язкова, триватиме до 14:00 11 лютого 2015 року.

Телефони для акредитації: (067) 656-06-79. Контактна особа: Лариса Гльоза.

Для журналістів забезпечено транспорт. Відправлення о 14:45 від Головного офісу ПАТ «АК «Київводоканал» (вул. Лейпцизька, 1а) до БСА.

Довідка: БСА – єдиний очисний фільтр усіх побутових та промислових стоків не лише міста Києва, а й прилеглих населених пунктів Київської області, а отже, один з найважливіших екологічних об’єктів столиці. Модернізація станції дозволить вирішити низку екологічних та соціальних проблем. Зокрема – забезпечити сучасну та високоефективну очистку стоків перед скидом їх у річку Дніпро, усунути ризик критичного перенавантаження та виливання осаду з мулових полів, поступово вивільнити території, виділені під накопичення відпрацьованого осаду, підвищити надійність і безпеку каналізаційної системи та екології міста в цілому.

Наразі вперше розроблено комплексний проект реконструкції з впровадженням передових світових технологій та ведеться активна робота з метою ефективного залучення коштів і створення належних умов для початку його реалізації.