11.02.2015

В рамках відновлення військової техніки, яка необхідна для виконання завдань антитерористичної операції, на Рівненщині завершено роботи з відновлення чотирьох одиниць БТР-70.

Як розповів приватний підприємець Ігор Щебет він зі своїми однодумцями зробив все, аби наші земляки впевнено почувалися на передовій. «Будемо допомагати й надалі, адже розуміємо, що тільки спільними зусиллями можна перемоги зухвалого та сильного ворога», – зазначив він.

За словами командира автомобільного взводу батальйону охорони та обслуговування, який перевіз бронемашину зі Здолбунова до Рівного, попри тридцятирічний стаж зберігання військової техніки, після капітального ремонту вона готова до виконання бойових завдань у повному обсязі.

«Вже сьогодні на БТР буде встановлено 12,5 мм кулемет КПВТ та 7,62 мм кулемет ПКТ, після чого вони будуть готові до виконання бойових завдань. Ця бронетехніка довела свою живучість під час АТО на Сході України. Зважаючи на те, що БТР-70 на відміну від сучасніших зразків бронетехніки оснащено двома бензиновими двигунами, їх експлуатація в умовах низьких температур значно легша та ефективніша», - наголосив старший лейтенант.

З трьох бронемашин ймовірно три буде відправлено для виконання завдань АТО, а одну планується залучити для занять з вогневої підготовки та водіння для військовослужбовців призваних по мобілізації на Рівненському загальновійськовому полігоні.

За декілька місяців поспіль для потреб військових частин оперативного командування “Північ” приватними підприємцями Рівненщини, окрім чотирьох БТРів, було відремонтовано три тягачі МТЛБ та одну БМП-2.