11.02.2015

За інформацією прес-центру антитерористичної операції, ніч у зоні АТО характеризується збільшенням штурмових дій українських позицій проросійськими незаконними збройними формуваннями.

Двічі близько 10 та 12 години вечора терористи намагалися атакувати армійські підрозділи в районі селища Новогригорівка. Також стався бій з противником поблизу Дебальцево. Тактика терористів – розвідка боєм – у цих зіткненнях не спрацювала. Після відповіді українських військових бойовики відступили зі значними втратами.

Цієї ночі противник активізувався на Маріупольському напрямку. З ГРАДів обстріляли селища Мирне та Новоселівка.

Найгарячішою точкою на Сході України залишається місто Дебальцево та навколишні населені пункти. Прес-центр АТО повідомляє, що за ніч противник практично зі всіх видів зброї 18 разів вів вогонь на цьому напрямку. Найбільше постраждали Новогригорівка та Попасна. Саме ж місто Дебальцево вже стало своєрідним символом героїчного протистояння. По ньому бандити ведуть вогонь цілодобово. Руйнується міська інфраструктура. Попри це українські військові мужньо тримають позиції і залишати їх не збираються.

Загалом протягом ночі незаконні збройні формування 35 разів вели вогонь по наших позиціях. У відповідь українська артилерія завдала низку точних ударів та примусила злочинців припинити вогонь.