11.02.2015

9 лютого 2015 року Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея Сол Кьон Хуном.

«Сьогодні Республіка Корея є важливим гравцем на світовій спортивній арені. Ваша держава виборола почесне право приймати Зимові Олімпійські ігри у 2018 році. Тож бажаю вам успіхів у підготовці до такої важливої спортивної події», - зазначив Ігор Жданов, вітаючи Посла.

Також Міністр подякував корейській стороні за увагу до питання підготовки молодих спортсменів із зимових видів спорту, у тому числі з України, шляхом реалізації програми «Dream Program».

Користуючись нагодою, Ігор Жданов подякував Послу за сприяння та увагу, яку Уряд Республіки Корея приділяє Україні, в тому числі шляхом надання фінансової допомоги для покращення ситуації на Сході країни, готовності інвестувати у розвиток економіки.

Сол Кьон Хун, в свою чергу, подякував за можливість обговорити перспективи двосторонньої співпраці у сферах молоді та спорту. Посол запевнив Міністра у підтримці Республікою Корея територіальної цілісності та незалежності України, висловив готовність корейської сторони до поглиблення двостороннього співробітництва у гуманітарній сфері, у тому числі у галузі фізичної культури, спорту, молодіжної політики.

Посол підтвердив намір Кореї взяти участь у Донорській конференції щодо України, проведення якої планується у квітні цього року, а також надання додаткової гуманітарної допомоги.