12.02.2015

Учора після обстрілів російськими найманцями житлових кварталів міста Краматорськ прикордонники допомогли евакуювати малят з дитячого будинку «Гайок» у безпечне місце.

Прикордонники вже досить тривалий час допомагають та підтримують вихованців цього закладу, тому після обстрілу відразу зв’язались з дирекцією будинку. Вони повідомили, що діти провели більше години у підвалі та були дуже налякані, та, що у зв’язку з обстрілами планується вивезти дітей з Краматорська в більш безпечне місце. Прикордонники вирушили до дітей, щоб допомогти зібратися та забезпечити супровід. Усе було організовано досить оперативно, адже питання евакуації, якщо виникне така необхідність, обговорювалося заздалегідь. Поки дорослі завантажували речі, деякі діти пригадали прикордонників, оскільки вони вже зустрічалися. «Я тебе пам’ятаю. Ти приходив до нас на День Святого Миколая», - сказав один з малюків.

Загалом у безпечне місце у супроводі прикордонників вирушило 29 дітей віком від 4 до 7 років та дорослі, які їх супроводжували.