13.02.2015

Перші тендерні он-лайн закупівлі, які сьогодні провело Міністерство юстиції, дали змогу придбати товар на 20% дешевше початкової вартості. Про це сьогодні під час презентації системи електронних державних закупівель повідомив заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе.

«Сьогодні в Міністерстві юстиції відбулися перші тендерні торги за новою системою. У торгах взяли участь 5 компаній. Завдяки конкурентній боротьбі нам вдалося зекономили понад 20% від стартової вартості лоту», - зазначив заступник Міністра юстиції.

За його словами, завдяки запровадженню електронної системи закупівель вдасться мінімізувати корупційні ризики та зекономити державні кошти. Крім того, комфортніше буде працювати бізнесу, який матиме всю інформацію про заплановані тендери.

«У майбутньому ми плануємо розробити спеціальні мобільні додатки. Тож учаснику не треба буде постійно сидіти в офісі. Брати участь у торгах можна буде за допомогою мобільного телефону», - наголосив Гія Гецадзе.

Водночас він зауважив, що розроблена система є унікальною і не має аналогів у світі. А робота над нею є прекрасним прикладом вдалої співпраці державних органів, бізнесу і неурядових організацій.

Нагадаємо, сьогодні пройшли перші публічні торги з використанням системи електронних державних закупівель. У тендері на постачання комп’ютерної периферії для Міністерства юстиції взяли участь 5 компаній. У ході торгів вартість лоту була знижена з понад 9200 грн. до 7300 грн.