13.02.2015

У 2014 році на Львівщині було проведено 1850 продовольчих ярмарок, під час яких реалізовано 29,1 тис. тонн сільськогосподарської продукції на суму 114,5 млн. гривень, що у 2 рази більше у порівнянні до попереднього року. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Осип Магур.

“Одна з переваг проведення таких заходів – це змога безпосереднім малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам якомога швидше, в обхід посередників, реалізувати вироблену продукцію, а споживачам придбати продовольчі товари за цінами виробника”, - зазначив директор департаменту.

Він також поінформував, що за результатами моніторингу цінової ситуації на основні види сільськогосподарської продукції у січні 2015 року рівень роздрібних цін на ярмарках є нижчим від середніх цін, які склалися в торгових мережах та на продовольчих ринках області.

“Зниження цін на вищезазначені продукти обумовлено, в першу чергу, достатньою пропозицією на ринку продукції власного виробництва, оскільки близько 90% м’яса та 95% овочів вирощується особистими селянськими господарствами”, - підсумував О. Магур.