13.02.2015

З початку 2015 року в Хмельницькій області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та сплати відстрочених платежів до місцевих бюджетів вже надійшло понад 893 тис. гривень. Про це повідомляє головне управління Держземагенства області.

Загалом за минулий місяць на Хмельниччині на конкурентних засадах було продано 3 права оренди на ділянки комунальної власності, а також реалізовано на відкритих земельних торгах право власності двох земельних ділянок комунальної власності.

Як наголошують в  землевпорядній службі області, стартові суми продажу були перевищені практично по усіх ділянках, що реалізовувалися на конкурентних засадах.

Так, на відкритих торгах було продано 3 права оренди на ділянки комунальної власності загальною площею 10,23 га у Городоцькому районі та місті Кам’янці-Подільському. Зокрема, за результатами проведених земельних торгів у формі аукціону ціна продажу права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності в адміністративних межах міста Кам’янця-Подільського зросла на 4,44%.

Також на конкурентних засадах було реалізовано право власності двох земельних ділянок комунальної власності, з яких одна ділянка площею 0,49 га – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення та друга ділянка площею 0,33 га – для будівництва та обслуговування іншої громадської забудови. Ціна продажу першої ділянки зросла з 151,92 тис. грн. до 159,52 тис. грн., другої – з 114,41 тис. грн. до 120,13 тис. гривень.

Крім цього, за повідомленням землевпорядної служби області, протягом минулого місяця на Хмельниччині було також продано 16 земельних ділянок комунальної власності під об’єктами нерухомого майна. Ділянки загальною площею 5,16 га були продані за 675,96 тис. гривень.