14.02.2015

Говорити про підвищення тарифів для населення без реформування і значного спрощення системи отримання субсидій і пільг – неможливо. Про це на засіданні Верховної Ради України заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Я вважаю, і це спільна позиція Уряду, що без реформування системи субсидій говорити про підвищення тарифів неможливо», - сказав він.

«За нашими розрахунками, на сьогодні мають право на отримання субсидій біля 3-х мільйонів сімей, а користуються цим правом лише близько одного мільйона», - зазначив Міністр.

За словами Павла Розенка, така ситуація склалася через тотальну недовіру людей до чинної системи субсидій. «Вона важка і незрозуміла для людей. Вона передбачає проходження десяти кіл пекла, щоб їх отримати», - підкреслив він.

Міністр наголосив, що найближчим часом  будуть спрощені документи, необхідні для подання в управління соцзахисту для оформлення субсидії та скорочені зайві критерії. «Ми спростимо документи, приберемо зайві критерії і все це можна буде відправити в управління соцзахисту поштою, а не стояти в чергах як зараз», - зауважив Павло Розенко.

«Ми йдемо на серйозне реформування системи субсидій і пільг, що значно полегшить доступ громадян до їх отримання», - підсумував Міністр.