14.02.2015

Щотижня до зони АТО вирушають з Херсонщини волонтери. Туди вони везуть допомогу для наших хлопців – захисників Вітчизни. До цієї справи щоразу долучається і колектив ХОДТРК «Скіфія» разом зі своїми телеглядачами.

Ось і нещодавно херсонські телевізійники разом з обласним центром допомоги військовим сформували чергову партію допомоги тим, хто на фронті. Остання добровільна поміч надійшла до телерадіокомпанії з Бериславського та Каховського районів. Тож після остаточної комплектації її й направили до зони АТО. Волонтери від «Скіфії» знову вирушили на Схід. Вони повезли саме те, що просили бійці - тепловізор.

Таких приладів для наших військових потрібно ще багато, тому збір коштів триває. Херсонська обласна державна телерадіокомпанія «Скіфія» і Фонд громади Херсона «Захист» вирішили для забезпечення бійців АТО тепловізорами провести черговий благодійний телерадіомарафон «Україна - понад усе!». Він йтиме з 7.00 до 22.00 год. 25 лютого 2015 року в ефірі телеканалу «Скіфія» та відрізках ефірного часу радіо «Таврія», проводового радіо на УР-1, а також в режимі он-лайн на сайті телерадіокомпанії www.skifija.ua