15.02.2015

На Дніпропетровщині, на базі Новомосковського загальновійськового полігону, розпочалася підготовка відмобілізованих. Майже 1700 військовослужбовців протягом місяця відновлюватимуть свої навички та вміння, які колись здобували у військових частинах, проходячи строкову службу.

Після отримання речового майна всі прибулі будуть розподілені по навчальних підрозділах, у яких за допомогою досвідчених інструкторів пройдуть підготовку як стрільці, гранатометники тощо. Крім того, інструктори навчальних підрозділів займатимуться з мобілізованими тактикою, інженерною та фізичною підготовкою, нагадають їм методи надання першої медичної допомоги. Також бійці вдосконалюватимуть елементи несення служби на блокпостах та опорних пунктах, спираючись на досвід військових, отриманий в антитерористичній операції.

Необхідно зазначити, що всі мобілізовані на 100 відсотків забезпечені польовою формою нового зразка. До того ж, всім військовослужбовцям видається утеплений польовий костюм, водонепроникні берці та рукавиці, надані у якості допомоги Збройним Силам України Урядом Канади.