16.02.2015

Cьогодні, 15 лютого, Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко спільно з іншими представниками Уряду взяла участь у проведенні акції "Єдине серце", яка була організована Посольством Литви в Україні, Всеукраїнською громадською організацією "Серце до серця" з нагоди відновлення Литовської держави.

"Символічним є те,що саме тут, у центрі Києва на Європейській площі ми проводимо акцію "Єдине серце" та відзначаємо відновлення Литовської Республіки. 25 років тому Литва першою з радянських республік стала на шлях європейського розвитку. І у ці ж дні рік тому українці відчайдушно вибороли європейське майбутнє нашої країни",- підкреслила під час виступу Ганна Онищенко.

Міністр повідомила, що особисто мала змогу пересвідчитись у тому, наскільки литовський народ має велике братнє серце, під час візиту минулого тижня до Литовської Республіки.

"Усі, з ким зустрічалася - Президент Даля Грібаускайте, керівники і депутати литовського сейму, керівники Уряду Литви - є палкими друзями України, які постійно нам допомагають у протистоянні російській агресії та на нашому шляху до Європи",- зазначила Міністр Кабінету Міністрів.

Ганна Онищенко висловила вдячність литовському народу за підтримку українських військових та бійців добровольчих батальйонів - учасників антитерористичної операції, які за кошти Литви лікуються та реабілітуються у військових госпіталях міста Друскінінкай.

"Переконана, що наша українсько-литовська єдність, коріння якої сягає глибини віків, буде і надалі зміцнюватись на благо наших країн та народів, а також благо єдиної вільної Європи", - підсумувала Міністр.