16.02.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби російські найманці продовжували атакувати підрозділи Державної прикордонної служби України.

Так, учора з 10.00 до 14.00 на напрямку «Фащівка – Дебальцеве – Артемівськ» з території, яка підконтрольна незаконним збройним формуванням, здійснено мінометні обстріли блокпоста, на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Постраждалих під час обстрілів немає.

Також з 14.20 до 14.40 на напрямку н.п. Тавричне – н.п. Чермалик (Донецька обл.) з території, підконтрольної бойовикам, здійснено обстріл прикордонного наряду зі стрілецької зброї та мінометів. Прикордонники у відповідь відкрили вогонь з  бронеавтомобіля «Кугуар». Противник відступив.

Протягом доби зафіксовано 14 БПЛА на напрямках: Маріуполь-Сартана, Сартана-Талаківка, Сартана-Гнутове, Гнутове-Павлопіль, Сартана-Мирне, Маріуполь-Гнутове, Ялта-Маріуполь,  Зоря-Гранітне, Гранітне-Зоря, Зоря-Кирилівка, Благодатне-Костянтинівка.

Крім того, учора о 09.35 поблизу н.п. Красна Талівка прикордонники зафіксували факт порушення повітряного простору України вертольотом, який на висоті до 400 м залетів на територію України на 2500-3000 м вглиб, після чого повернувся на територію Росії.