17.02.2015

18 лютого 2015 року  у залі колегії адміністрації Держспецзв’язку (Київ, вул. Солом’янська, 13) відбудеться брифінг для преси «Поширені у світі та вітчизняні криптографічні алгоритми і протоколи у нових національних стандартах: застосування в Україні», на якому будуть висвітлені здобутки стандартизації у сфері криптографічного захисту інформації (КЗІ), основні питання технічного регулювання у сфері КЗІ, у зв’язку з прийняттям Мінекономрозвитку низки національних стандартів, які гармонізовані з міжнародними та визначають поширені у світі криптографічні алгоритми і протоколи, а також національні стандарти, які визначають криптографічні алгоритми вітчизняної розробки.

Учасники:

Володимир Звєрєв, Голова Держспецзв’язку,

Андрій Пушкарьов, директор департаменту криптографічного захисту інформації адміністрації Держспецзв’язку,

Олександр Потій, доктор технічних наук, професор кафедри безпеки інформаційних систем і технологій Харківського національного університету ім. Каразіна, науковий співкерівник розробки нових національних криптографічних алгоритмів та раніше прийнятих національних криптографічних стандартів, гармонізованих з міжнародними,

Олександр Шаталов, науковий співробітник Інституту кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України, член колективу-розробника першого в Україні національного криптографічного стандарту ДСТУ 4145-2002 «Інформаційні технології. Криптографічний захист інформації. Електронний цифровий підпис, що ґрунтується на еліптичних кривих. Формування та перевіряння».

Початок заходу: 14.00.

Місце проведення: зал колегії адміністрації Держспецзв’язку, вул. Солом’янська, 13, Київ.

Акредитація ЗМІ до 16.00 17 лютого за телефоном (044) 281-94-24, або електронною поштою press@dsszzi.gov.ua.

Попередня акредитація та наявність посвідчень преси обов’язкова!