18.02.2015

На сьогодні, станом на 8:00 17 лютого, основні зусилля рятувальників та органів місцевої влади зосереджені на організацію та здійснення заходів щодо вивезення населення з небезпечних територій Донецької та Луганської областей.

Так, 16 лютого, з міста Попасна Луганської області вивезено 40 мешканців (в тому числі 5 дітей). З селища Кримське  - 18 мешканців (в тому числі 2 дітей та 1 інвалід).

Таким чином, починаючи з 28 січня, з міст та селищ Луганської та Донецької області вивезли рятувальники, місцева влада, волонтери, а також самостійно залишили населенні пункти 9530 людей, у тому числі, 1930 дітей та 271 людина з обмеженими можливостями.

Підрозділами ДСНС в містах Слов’янську та Костянтинівці розгорнуто пункти зустрічі, де надається психологічна, інформаційна та інші види допомоги. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України. Цими пунктами вже організовано переміщення залізничним сполученням 2613 осіб.

16 лютого самостійно звернулося та зареєструвалося в пунктах прийому переселенців 38 осіб, з них 8 дітей, 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Організовано доставку вантажів гуманітарної допомоги до місць, де тимчасово перебувають люди, які переміщені з районів бойових дій Донецької області.

Так, 16 лютого до населеного пункту Миронівка від Міжнародного комітету «Червоного Хреста» було доставлено продуктові набори в кількості 3,240 тон.

В м. Маріуполь (мікрорайон «Східний) продовжуються ремонтно-відновлювальні роботи по відновленню засклення розбитих вікон та прибирання території. Всього для проведення аварійно-відновлювальних робіт залучено 198 осіб та 4 одиниці техніки підприємств та комунальних служб міста.

У зв’язку з  веденням бойових дій в районі міста Дебальцеве проведення аварійно-відновлювальних робіт, нажаль, залишається неможливим. Проте, здійснюється постійний моніторинг оперативної обстановки щодо можливості проведення зазначених робіт.

В готовності до проведення аварійно-відновних робіт, знаходяться 155 осіб та 63 одиниці техніки від комунальних служб, а також 56 чоловік особового складу та 15 одиниць техніки від ДСНС.