19.02.2015

Інвестування гривні в посівну принесе нам валюту при експорті. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції сказала під час виступу на конференції «Агробізнес-2015: виклики, ризики, рішення».

«На сьогодні одне з найважливіших питань – проведення весняно-польових робіт, тому що це – майбутнє нашого експорту. Надзвичайно важливим залишається питання фінансування. Тому, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства провело низку зустрічей з представниками банківських і фінансових установ. Ми маємо чітко розуміти, що кожна гривня у посівну це частина нашого майбутнього експорту», - відзначила Владислава Рутицька.

«Одне з найголовніших завдань Уряду – проведення ефективних реформ та дерегуляція. Аби ми дали можливість українському бізнесу якісно та комфортно працювати. Чим більше ми будемо торгувати, при чому бажано продукцією переробки, тим більше буде валютна виручка, а це відобразиться і на бюджеті, і на можливості розвивати інші галузі», - зазначила заступник Міністра.

Також, на думку Владислави Рутицької, українська продукція має стати брендом на ринках інших країн.