20.02.2015

Міністр соціальної політики Павло Розенко провів зустріч із послом Швейцарської Конфедерації паном Крістіаном Шьоненбергером. Міністр обговорив з Послом питання розширення співпраці у соціальній сфері, можливість реалізації нових спільних ініціатив та проектів.

«Незважаючи на складну економічну та військову ситуацію, українська влада стала на шлях проведення реформ, - зазначив Міністр під час зустрічі. – Ми провели успішні переговори з МВФ і вже активно працюємо над реалізацією тих завдань, які зафіксовані в Меморандумі».

Павло Розенко також висловив сподівання, що на наступному пленарному тижні Верховна Рада України підтримає внесений Урядом пакет реформ та зміни до Держбюджету.

Крістіан Шьоненбергер, в свою чергу,  запевнив у готовності Швейцарії до подальшого діалогу, розширенні співпраці, наданні як гуманітарної, так і фінансової допомоги Україні. «У порівнянні з попередніми роками бюджет щодо надання технічної допомоги буде збільшено майже удвічі, що дасть нам кращі можливості для активізації співпраці та сприяння у проведенні реформ», - наголосив він.