20.02.2015

«Моє завдання, як керівника ПАТ «ДПЗКУ», вивести компанію на високий прибутковий рівень, яка буде діяти відповідно до всіх законодавчих норм і стандартів як в Україні, так і у світі», - заявив на прес-конференції в інформаційній агенції «Укрінформ» в.о. голови правління корпорації Валерій Томіленко.

Він розповів про плани виконання українсько-китайського контракту і перспективи розвитку акціонерного товариства.

На думку Валерія Томіленка, важливим завданням для ДПЗКУ є виконання українсько-китайського контракту, підписаного на 15 років. «ДПЗКУ – дієва структура, яка повною мірою виконує зерновий контракт з Китаєм, підписаний на найвищому рівні.  Контракт підписано наприкінці 2012 року між Державною продовольчою зерновою корпорацією і Китайською національною корпорацією машинної промисловості (ССЕС). Він став важливим стимулом розвитку зернової галузі країни. Зі всією відповідальністю заявляю, що судових тяжб з компанією ССЕС на даний момент не має», - розповів Валерій Томіленко.

Згідно з підписаним контрактом, на кінець календарного маркетингового року, Україна планує відвантажити до Китаю кілька мільйонів тон збіжжя.

«Наразі, виконано першу частину контракту щодо постачання зернових до Китаю. Після успішного завершення Україною експортної частини контракту, відкриваються можливості другої – щодо імпорту з Китаю необхідної українським аграріям продукції. Для українського агросектору китайські гроші – це довгострокова інвестиція у галузь», - підсумував Валерій Томіленко.