20.02.2015

Кабінет Міністрів України призначив Максима Нефьодова заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України, який відповідатиме за питання модернізації системи державних закупівель і вдосконалення регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Окрім того, до його завдань входить розвиток української системи технічного регулювання, метрології та стандартизації, що дуже важливо для використання можливостей Угоди про асоціацію з ЄС і стимулювання вітчизняного експорту.

Максим Нефьодов має значний досвід інвестиційного банкіра та керуючого партнера фонду прямих інвестицій. Працюючи у сфері управління активами та інвестицій з 2004 року, Максим досконало розуміється на галузях телекомунікацій, фінансових послуг, сільського господарства, машинобудування тощо. Це дає йому можливість оцінювати умови ведення бізнесу у різних сферах економіки й розуміти проблематику, яка перешкоджає економічному зростанню. Він знає бізнес як з позиції керівника, так і інвестора, що дозволяє чітко розбиратися, які зміни першочергові і як їх упровадити найефективніше.

На посаді керівника фонду прямих інвестицій Максим Нефьодов займався проектами модернізації та реструктуризації підприємств, упровадження технологічних та організаційних змін, налагодження бізнес-процесів і міжнародних стандартів менеджменту. Тобто його основним завданням було приведення бізнесу до стандартів ефективності, дохідності та прозорості - для власників і держави. Звик працювати на результат і передусім бажає використати свій досвід для збільшення ефективності роботи Міністерства.

Максим отримав диплом магістра з економічної теорії Київського національного університету ім. Т. Шевченка (з відзнакою), вільно володіє українською, російською та англійською мовами.