20.02.2015

19 лютого в Українському домі у Києві розпочала роботу книжкова виставка «Київська весна - 2015», організатором якої є Державний комітет телебачення і радіомовлення України та ДП «Український дім».

Відкрив виставку перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.  Він запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні і тих, хто загинув на полях битв за цілісність і суверенітет України.

«Ми проводимо цю книжкову виставку у складний час, коли на Сході країни проливається кров кращих представників нації. Проте без бойового духу, без книжок життя України немислиме, - наголосив Богдан Червак. - Військові і добровольці високо цінують книжки, які взяли з собою, по можливості читають і діляться з товаришами-побратимами. Війна не може знищити духовну культуру. Книга формує здоровий світогляд, сприяє патріотичному настрою і духовному розвитку людини».

У церемонії відкриття виставки взяли участь учасники бойових дій із зони АТО, які нині перебувають на лікуванні в Києві, видавці, письменники, представники громадськості.

Президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін зазначив, що, зберігши пільги для українських видавців та розповсюджувачів друкованої продукції, Уряд України засвідчив, що книга, духовний та інтелектуальний розвиток суспільства є для нього пріоритетом.

У виставці беруть участь понад 50 видавництв та видавничих організацій України. Протягом чотирьох днів, що триватиме виставка, видавцями та авторами будуть презентовані десятки книжкових новинок, пройдуть автограф-сесії та зустрічі з літераторами.