20.02.2015

Працівники Міністерства фінансів продовжують надавати допомогу військовослужбовцям у зоні АТО.

На зібрані в рамках чергового етапу благодійної акції кошти для воїнів ракетного дивізіону 30-ї окремої механізованої бригади мінфінів ці придбали GPS-навігатор «LaufAutoPadGP7 А1». Посилку із навігатором вже доставили військовим, до неї також вклали продукти харчування та інші необхідні захисникам речі.

Як пояснює координатор акції Михайло Тевкун, цей прилад дозволяє точно орієнтуватися на місцевості, визначати своє місцезнаходження, що дуже важливо для військових, які часто міняють позиції. У прилад встановлене програмне забезпечення, необхідне для виконання бойових задач.

На прохання військових також було сплачено вартість двох акумуляторів для техніки цього  підрозділу, що забезпечить її постійну боєготовність і мобільність. Місцеві волонтери вже доставили акумулятори військовим.

Варто зазначити, що окрім грошової допомоги, для бійців у зоні АТО співробітники Мінфіну продовжують приносити теплі речі, ковдри та шкарпетки,виготовлені власноруч. Принесли також бушлат військового зразка та жовто-блакитні шеврони.

Організатори акції закликають співробітників Мінфіну та їхніх діток долучитися до написання листа воїнам, який буде передано наступного разу.  Адже для наших захисників, серед іншого, є також дуже важливою моральна підтримка.

«Немає на світі сили, яка переможе цей народ! Пишаємося і надалі допомагатимемо нашим воїнам до повної перемоги!», -  говорить координатор акції Ірина Редько.