20.02.2015

Заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський взяв участь у VIII Форумі Європа – Україна, який пройшов у польському місті Лодзь з 15 по 17 лютого.

Дискусії Форуму Європа-Україна цього року були зосереджені на ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, а також всебічного використання власних природних ресурсів і можливостей регіональних центрів у співпраці з партнерами з Польщі та інших країн ЄС.

«Форум мав кілька панельних дискусій щодо презентації ролі молоді в процесах перетворень. Саме на них я розповідав польським колегам про процеси в молодіжному середовищі, які відбуваються нині, в період асоціації України з Європейським Союзом. Сьогодні все більше молодих українців особисто розуміють свою відповідальність за розвиток держави. Вважаємо це одним з головних досягнень за останній рік», - зауважив Сергій Митрофанський, підсумовуючи результати роботи Форуму.

Крім цього, заступник Міністра доповів учасникам Форуму про розробку і реалізацію державних молодіжних програм. Зокрема, про проект Концепції державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки, оновлення Концепції патріотичного виховання молоді, спільну роботу молодіжних організацій і Міністерства над іншими програми з молодіжної політики.

Сергій Митрофанський зазначив, що для української делегації було гарною нагодою обговорити питання розвитку молодіжної політки під час зустрічі із Зігмунтом Бердиховські, головою програмної ради Економічного Форуму та Інституту східних досліджень Польщі, та залучитись його підтримкою в розвитку потенціалу української молоді. «Ми високо цінуємо підтримку міжнародної спільноти та зокрема Польщі в такі складні для нашої країни часи», - зазначив заступник Міністра.

«Я впевнений, що робоче спілкування під час Форуму та налагодження прямих контактів з його учасниками сприятиме реалізації всеукраїнських та міжнародних молодіжних проектів, залученню партнерських інституцій та установ до реалізації програм та заходів Міністерства молоді та спорту», - резюмував Сергій Митрофанський.